Sıva Üstü Ofis

İç mekan aydınlatma armatürlerinden Sıva üstü armatürleri tavanda sıvanın üzerine aparatlar yardımıyla kolaylıkla monte edilir. Sıva üstüne yerleştirilen armatürlerin farklı kullanım alanları mevcuttur. Kullanıcısına sunduğu avantajlar sebebiyle tercih edilir. İç mekanlarda sıklıkla kullanılır. Şık bir aydınlatma seçeneği olması estetik kaygıları da başarıyla karşılamasını sağlar. Sıvaların üzerine delik olmadan yerleştirilir ve yapıştırma yöntemiyle sağlamlaştırır. Günümüzde en çok tercih edilen aydınlatma yöntemlerinden biridir.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinin Özellikleri Nelerdir?

Kullanım alanlarına göre çok sayıda özellik ve avantaj sunan sıva üstü ofis armatürleri sıva üstüne yerleştirildikleri tavanlara monte edilebilirler. Tercih edilmesini sağlayan özellikleri arasında;

  • Kullanım alanlarına göre homojen ve doğal ışık yayarlar.
  • Sağlıklı ve çevre dostu bir seçenek olmaları herkes tarafından güvenle tercih edilmelerini sağlar.
  • Uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunarlar.
  • Düşük enerji tüketimi sağladıkları için maddi tasarruf imkanı elde edilmesine katkıda bulunurlar ve ergonomik bir ürün grubu olarak değerlendirilirler.
  • İç mekanlarda sıva üstü aydınlatma olarak tercih edilmeleri sade ve şık bir yaşam alanı oluşturması konusunda etkilidir.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinin Modelleri

Sıva üstü ofis armatürlerinin farklı modellere sahip olmaları değişen ihtiyaçları karşılayabilecek bir ürün bulmayı kolaylaştırır. Modeller arasında;

  • Dekoled G3T: Dekoled G3T kurum şartnamelerine uygun şekilde üretilir ve TSE belgesine sahiptir. Avrupa menşei ENEC belgeli drivera sahiptir. 50.000 saatten uzun kullanım ömrü ve PMMA difüzör özelliklerine sahiptir.
  • Dekoled G3L: Lensli modül ile üretilen Dekoled G3L, ENEX belgeli drivera sahiptir.
  • Dealed Sıva Üstü: Ofislerde, otellerde, okullarda, hastanelerde ve toplantı salonlarında kullanım için uygundur. Estetik kaygıları başarıyla karşılayan bir ürün grubudur.
  • Seoled armatür: 50.000 saatten daha uzun kullanım ömrüne sahip olan Seoled, PF>0.95 lensli modül ile üretilir.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinin Fiyatları

Sıva üstü ofis armatürleri dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımlarının yanı sıra estetik açıdan dikkat çekici görüntüleri sebebiyle de iç mekanların tercihi olmayı başarır. Sıvı üstünde kullanıldığı için monte ve montaj işlemleri oldukça pratiktir. Bununla birlikte bakımla onların çalışmaları ile kullanıcısını yoran bir seçenek değildir. Bu gibi avantajları sebebiyle yoğun bir ilgi gördüğünü, pek çok alanda tercih edildiğini ancak özellikle ofislerde tercih edilmesiyle estetik bir görüntü yarattığını söylemek mümkündür. Bu ürünlerle ilgili en çok araştırılan ve merak edilen konuların arasında fiyatlar gelir. Fiyatlar kullanım alanları, kullanım ile elde edilecek avantajlar, estetik görüntü gibi pek çok etkene bağlı olarak değişir.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinde Enerji Verimliliği

Sıva üstü ofis armatürleri enerji verimliliği konusunda kullanıcısını memnun eden seçeneklere sahiptir. Yalnızca gerekli enerjiyi kullanır ve tasarruf sağlayarak istenmeyen faturalar ile karşılaşmayı engeller. Bu açıdan değerlendirildiğinde yalnızca kendiniz için verebileceğiniz doğru bir karar olduğunu değil, aynı zamanda çevre için de faydalı bir seçenek olduğunu dile getirmek mümkündür. Enerji verimliliği konusunda elde edilen avantajlar ekonomik, estetik ve çevre adına en doğru kararı verebilmenizi sağlar. Farklı çeşitlere sahip olması ise farklı alanların değişen ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabileceğini gösterir. İhtiyaçlarınızı tam olarak uyum sağlayan tercihi yapabilmeyi kolaylaştırır.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinin Uygulama Alanları

Özgün tasarımları ile estetik kaygıları başarıyla karşılayan ve kullanım esnasında sağladığı çok sayıda avantaj sebebiyle son yılların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alan sıva üstü ofis armatürleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanımının her geçen gün daha yaygın ve popüler hale geldiğini, kullanılmasıyla sağladığı çok sayıda avantaj olduğunu söylemek mümkündür. En önemli avantajlarından biri sağladığı enerji verimliliğidir. Bununla birlikte montaj işleminin de pratik bir şekilde gerçekleşmesi kullanım öncesinde ve esnasında meydana gelebilecek problemlerin engellenmesini sağlar. Aydınlanma için ödenmesi gereken ücretin minimize edilmesi konusunda kullanıcıyı destekler ve çevre için doğru bir karar vermeye yardımcıdır.

 Ofis, okul, hastane ve koridor gibi mekanların aydınlanması amacıyla kullanılan, bu amaçla kullanılabilecek en ideal ürün gruplarından biri olan sıva üstü ofis armatürleri uzun süreli kullanım gerektirmeyen alanlarda dahi yüksek oranda enerji tasarrufu vaat eder.

Sıva Üstü Ofis Armatürlerinin Montaj ve Bakım Kolaylığı

Estetik görüntüleri sebebiyle pek çok kapalı alanda tercih edilen elektrik tasarrufu konusunda etkili bir ürün grubu olarak değerlendirilen ve kendi içerisinde farklı çeşitleri ayrılan sıva üstü ofis armatürleri montaj ve bakım esnasında da kolaylık sağlıyor. Pelsan aracılığı ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürünü bulmak kolaylaşıyor. Alanında uzman bir ekip tarafından dakikalar içerisinde gerçekleşebilecek, pratik bir şekilde yapılan montaj kullanımın kısa süre içerisinde başlamasını sağlıyor. Kullanım esnasında periyodik aralıklarla uzman ekipler tarafından yapılan bakımların oldukça kolay şekilde gerçekleşmesi ise sıva üstü ofis armatürlerinin uzun ömürlü bir kullanıma sahip olduklarını gösteriyor.