Zone 2 / 22

Piroliz ex-proof ve diğer armatür çeşitleri özellikle iş yerleri gibi ortamlarda büyük bir koruma sağlar. Tüm armatür çeşitlerinin kendine ait özellikleri ve kullanım alanları bulunur. Belirli ihtiyaçlara göre bu modeller kolay bir şekilde temin edilebilir.

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bu armatür çeşitleri hayat kolaylaştıran ve konforlu hale getiren birçok özelliği bulunur. Largo ex-proof modeli kendi arasında Largo LED ex-proof, Largo LED TUBE ex-proof, Largo T8 ex-proof olarak üç farklı sınıfa ayrılır. LED ex-proof modelinde yüksek düzeyde gaz ve toz patlamalarına karşı bir koruma bulunur. Aynı zamanda bu ürünlerin Watt değeri de bulunduğu ortamı oldukça eşit bir şekilde aydınlatmak için yeterlidir. 25 Watt değerine sahip ürünün boyutları 670x85x125 mm iken 45 Watt değerine sahip ürünün boyutu ise 1280x85x125 mm’dir.

LED TUBE ex-proof ürünü de aynı şekilde yüksek gaz ve toz patlaması korumasına sahiptir. Ürün farklı güç seçeneklerine sahiptir ve güç seçenekleri değişiklik gösterdikçe ürün boyutu da değişir. T8 ex-proof modelinin de iki ayrı boyut ve Watt değeri seçeneği bulunur.

Ausled ex-proof ürünü de gaz ve toz patlaması koruması ile ön plana çıkıyor. Ürünün boyutları ise 350x117x76 mm değerine sahip. Bu model genel olarak benzin istasyonlarında sıklıkla tercih ediliyor. Piroliz adı verilen ex-proof model birçok farklı güç seçeneği ile sizleri karşılıyor. Aynı şekilde Watt değerlerine bağlı olarak ürünün boyutunun da değiştiğini görebilirsiniz. Böylece ürünler kullanıldığı alanda doğru bir enerji paylaşımı yapılmasını sağlıyor.

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinin Modelleri

Bu armatür modelleri arasında aynı zamanda birtakım farklı seçenekler de bulunur. Bu seçenekler şu şekilde basitçe listelenebilir;

Tüm bu modeller de aynı şekilde kullanıldığı bölgede yüksek düzeyde bir toz ve gaz korumasına sahip demek mümkün. Aynı zamanda ürünler suya ve darbelere karşı dayanıklı özellikler taşıyan temperli yapıda bir cam bölmeye de sahip.

Rausled ex-proof ürünleri ise aynı zamanda çıkış yönergesini gösteren bir tabelaya sahip. Bu ürünler gerekli acil çıkış kapılarına yerleştirilerek kişilerin tehlike anında yaşayacağı panik az düzeye indirilebilir.

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinin Fiyatları

Bu armatür modellerinin fiyatları ürünün boyutuna, Watt değerine, aydınlatma gücüne ve diğer teknik özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu noktada ihtiyaçlarınıza uygun armatür modeli seçiminde bulunduğunuzdan emin olmalısınız. Böylece seçilen üründen en iyi şekilde verim alınabilir ve ürün fiyatını karşılayacak bir performans sergileyebilir.

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinde Enerji Verimliliği

Ex-proof armatürlerin yüksek düzeyde enerji verimliliği sağlaması için çeşitli iyileştirmeler yapılır. Özellikle ürünlerin gövde bölümlerinde büyük koruma sağlanması için bu faktöre uygun malzemeler tercih edilir. Ürünlerden iyi bir verim alabilmeniz için modellerin Watt değerleri boyutlarına uygun olacak şekilde belirlenir.

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinin Uygulama Alanları

Armatür modelleri birçok farklı alanlarda kullanılması ile biliniyor. Buna göre bu ürünlerin en yaygın şekilde riskli bölgelerde kullanıldığını söylemek mümkün. Diğer kullanım alanları ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Fabrikalar
  • Atölyeler
  • Boya üretim tesisleri
  • Otomotiv tesisleri

Ex-proof  Zone2 / Zone22 Armatürlerinin Montaj Ve Bakım Kolaylığı

Ürünlerin montaj ve bakım işlemleri için ilgili kullanım kılavuzlarına göz atılabilir. Buna göre ürünlerin çalışma gerilimi ve şebeke gerilimi unsurlarının eşit olduğuna dikkat edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin montajı yapılırken gövde topraklaması işleminin de yapılması büyük önem taşır. Bağlantı kablolarının üzerindeki kontrolleri de tamamladıktan sonra monteleme işlemine başlayabilirsiniz. Ürünlerin bakımı için ise gerekli testleri yapabilir ve ürün bölgeleri üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz. Ayrıca bakım yaptığınız tarihleri not alarak da bir sonraki bakım zamanını öngörebilirsiniz.

Pelsan firması özelinde sizlere sunulan tüm armatür modelleri üzerinde inceleme sağlayabilir ve ihtiyacınıza uygun ürün seçiminde gönül rahatlığı ile bulunabilirsiniz.