Pelsan Aydınlatma, Light + Building’te Yeni Armatürlerini Tanıttı!

news image

3-8 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli ve en büyük uluslararası elektrik, aydınlatma, yapı ve teknolojileri fuarı Light + Building 2024’te yerimizi aldık.


Tünel ve Alt Geçit aydınlatması için geliştirilen ROTTA, yol ve cadde aydınlatma armatürlerinin yeni üyesi RİO XXS, Light + Building fuarında dikkat çekti ürünlerimizdendi!
Ayrıca Ex-Proof patlayıcı ortam aydınlatma çalışmalarına devam eden Pelsan, Zone1/21 sınıfı alanlar için özel olarak geliştirdiği ATEX belgesine sahip ATAREX ve EXTA armatürleri ile yüksek tavan, projektör, etanj ve acil aydınlatma kategorilerinde ürün yelpazesini zenginleştirdi.

Pelsan Aydınlatma Genel Müdürü Sn. Yiğit Göğüş'ün fuara ilişkin düşünceleri şu şekilde; Sektörün en önemli fuarı Light + Building’te tekrar bir araya geldiğimiz için mutluyuz. Yatırımlarla büyümeye devam ederken, uzman Ar-Ge ekibimiz tarafında geliştirilen yeni ürünlerimizi ilk kez bu fuarda tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek düşüncesiyle, enerji kaynaklarımızı daha verimli kullanmak bizim için oldukça önemli bir konu. Biz de Pelsan Aydınlatma olarak bütünsel tasarruf yaklaşımıyla tasarladığımız ürünlerimizi sektör paydaşlarımıza tanıttık ve güncel gelişmeleri yakından takip ettik. Bir sonraki Light + Building’te görüşmek dileğiyle!