Pelsan Ailesi, Yeni Dönemde Tam Motivasyon!

news image

Pelsan Ailesi, Yeni Dönemde Tam Motivasyon!

Her dönem satış ekibi ile düzenlenen dönem toplantılarına bir yenisini daha ekledik. 2022 yılı değerlendirmelerinin yapıldığı ve yeni yıl hedeflerinin belirlendiği dönem toplantılarımızı tamamladık. Yeni geliştirilen ürün gruplarımız hakkında bilgiler paylaşarak, tüm armatürlerimizi yakından inceledik.

Genel Müdürümüz Yiğit Göğüş’ün konuşması ile Türkiye’nin dört bir yanındaki uzman satış ekibimiz ile yılı değerlendirdik. Aramıza katılan yeni arkadaşlar ile yeni dönemde gelişerek büyümeye devam ediyoruz.

Yeni Ürünlerimiz ile Verimliliklerimizi Arttırdık

3500 ürün çeşidimiz ile tüm aydınlatma ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Uzman AR&GE ekibimizin yürütmüş olduğu çalışmalar ile ürünlerimizin etkinlik faktörünü yükselttik. Etkinlik faktörünü geliştirdiğimiz ürün gruplarımız ile enerji verimliliğine katkı sağlıyoruz. Bu yönde paylaşılan ürün bilgilendirmelerimiz ile satış ekibimiz doğru yönlendirme ve hizmet desteği sunuyor. Yol ve cadde armatürlerimizden Rio XS G2 yenilenirken, etanj grubumuzdan Largo LED ve Fontana Max ürünlerimizde verimliliğimizi yükselttik. Hima G2 ve yenilenen Cronto ürünlerimiz ile yüksek tavan projelerimize artık daha verimli çözümler sunuyoruz. Projektör grubumuzdaki etkinlik faktörümüzü Ria Med G2, Elit Lirad ve Ria Lens ürünlerimiz ile arttırdık.

Her Geçen Gün İhracat Ağımızı Genişletiyoruz!

Büyüyen ihracat ekibimiz ile yeni bölgeleri portföyümüze eklemeye devam ediyoruz. Geliştirilen AR&GE çalışmalarımız ve büyüyen ekibimiz sayesinde sektörü yakından takip ediyor, dinamik yapımız ile sürekli gelişim sağlıyoruz. Avrupa’nın hemen yanında yer alan konumumuz sayesinde hızlı tedarik imkanı sunuyoruz. Toplam 73 ülkeye gerçekleşen ihracatlarımızı, uzman satış kadromuz ile takip ediyoruz.