İç Mekan Aydınlatma Armatürleri
Endüstriyel Armatürler
Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
Komponentler
Lambalar
Yeni Ürünler

E-bültenlere abone olmak ve size özel hizmetlerden haber almak için kayıt yaptırın.

Bizden Haberler

Yılın Aydınlatma Firması “Pelsan”

Yılın Aydınlatma Firması “Pelsan”

Devamını Oku

Aydınlatma Sektörünün Kadınları Yine Bir Arada…

Aydınlatma Sektörünün Kadınları Yine Bir Arada…

Devamını Oku

7. Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması Sponsoru Pelsan Aydınlatma Oldu...

7. Uluslararası Lions Kısa Film Yarışması Sponsoru Pelsan Aydınlatma Oldu...

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma DIALux Plug-In Yazılımı Yayında…

Pelsan Aydınlatma DIALux Plug-In Yazılımı Yayında…

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’ nın “Eğitime Destek” Projesi Hız Kesmeden Devam Ediyor…

Devamını Oku

LED&Aydınlatma Fuarı’ nın parlayan yıldızı bu sene de Pelsan…

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Başarılı Projeleri ve Sahiplerini Ödüllendirmeye Devam Ediyor…

Pelsan Aydınlatma Başarılı Projeleri ve Sahiplerini Ödüllendirmeye Devam Ediyor…

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Light+Building Fuarı’nda Ülkemizi Temsil Etti

Pelsan Aydınlatma Light+Building Fuarı’nda Ülkemizi Temsil Etti

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma %100 Yerli LED Aydınlatma Armatürlerini LED&LED Aydınlatma Fuarı' nda Ziyaretçileri ile Buluşturdu...

33 yıllık aydınlatma tecrübesini günümüz elektronik teknolojisi ile birleştiren Pelsan Aydınlatma, %100 yerli yeni LED Armatürleri ile 01-04 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’ nde düzenlenen LED&LED Aydınlatma Fuarı’ na katıldı. Fuar dâhilinde sergilediği LED ışık kaynaklı yol ve cadde armatürleri, projektörler, ofis armatürleri, endüstriyel armatürler, wallwasher ve led bar ürün grupları ile adından söz ettirdi.

Devamını Oku

PELSAN AYDINLATMA LABORATUVARI AKREDİTE OLDU

Türkiye’nin aydınlatma sektöründe ileri gelen firmalarından Pelsan Aydınlatma’nın, 1997 yılında 550 m2’lik kapalı alanda modern cihaz altyapısıyla kurulmuş olan laboratuvarı, 28 Nisan 2015 tarihinde TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında akredite edilerek kalitesini tescil ettirdi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Yeni Nesil Led Aydınlatma Armatürlerini Led Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluşturdu…

32 yıllık aydınlatma tecrübesini günümüz elektronik teknolojisi ile birleştiren Pelsan Aydınlatma, yeni nesil LED Armatürleri ile 25-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’ nde bu yıl onuncusu düzenlenen LED ve LED Aydınlatma Fuarı’ na katıldı.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma, LED teknolojisini anlattığı LED Aydınlatma Seminerleri’ nin beşincisini Ankara’ da gerçekleştirdi…

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 2014 yılı Haziran ayında Adana, Gaziantep, Şanlıurfa ve Antalya illerinde başladığı LED Aydınlatma Seminerleri’ nin beşincisini 30 Eylül 2014 tarihinde Ankara Hilton Otel’ de gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Tedarikçileri ile 13. kez Bir Araya Geldi…

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tedarikçi Toplantısı’ nın onüçüncüsünü 05 Haziran 2014 tarihinde İstanbul Marriott Hotel Asia’ da gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’ nın LED teknolojisini anlattığı LED Aydınlatma Seminerleri’ nin son durağı Antalya oldu…

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 2014 yılı Haziran ayında Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa illerinde başladığı LED Aydınlatma Seminerleri’ nin dördüncüsünü 14 Ağustos 2014 tarihinde Ramada Plaza Antalya Otel'de gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Çalışanlarını Ödüllendirmeye Devam Ediyor…

Pelsan Aydınlatma insan kaynakları bölümü tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Tanıma ve Takdir Sistemi kapsamında bir yıl süre içinde tamamlanmış olan başarılı projeler ve bu projelerin sahipleri ödüllendirildi.

Devamını Oku

Ytü'nün Rekortmen Aracı Pelsan Aydinlatma’ nın Sponsorluğunda Yeni Zaferler Peşinde…

Pelsan Aydınlatma’ nın sponsor olduğu, Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Ae2 Project ekibinin rekorları alt üst eden güneş enerji destekli elektrikli aracının tanıtımı tarihi Otağ-ı Hümayun binasında düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Yeni Nesil Aydınlatma Armatürleri İle Light+Building Fuarı’na Damgasını Vurdu…

30 yıllık aydınlatma tecrübesini günümüz elektronik teknolojisi ile birleştiren Pelsan Aydınlatma, yeni nesil aydınlatma armatürleri ile 30 Mart - 04 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’ nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Light+Building Fuarına katıldı.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma, Aydınlatma Sektöründeki Kadınlarla Dünya Kadınlar Günü için Buluştu…

Pelsan Aydınlatma, bu sene aydınlatma sektöründe bir ilke imza atarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle aydınlatma sektöründeki kadınları buluşturdu.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Teknolojileri Eğitim Merkezi Kocaeli Üniversitesi'nde Açıldı...

Aydınlatma sektörünün öncü üreticilerinden Pelsan Aydınlatma, Kocaeli Üniversitesi ile yaptığı işbirliği ile modern bir Aydınlatma Laboratuvarını üniversitenin Elektrik Mühendisliği Bölümü’nün hizmetine sundu.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’nın Altın Sponsor olduğu 10.RLC Günleri, 25-26-27 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti…

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren IEEE Öğrenci Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen RLC Günleri, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en köklü etkinliklerinden biri olmakla birlikte, Elektrik Sektörü’ nün de en çok bilinen öğrenci etkinliğidir.

Devamını Oku

Pelsan Çalışan ve Paydaşları 11.Ekonomi Semineri'nde Buluştu

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ekonomi Semineri'nin onbirincisini 25 Ocak 2014 tarihinde İstanbul Maslak Sheraton Otel'de gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Yeni Nesil Led Aydınlatma Armatürleri İle Led Fuarı’nda İz Bıraktı

30 yıllık aydınlatma tecrübesini günümüz elektronik teknolojisi ile birleştiren Pelsan Aydınlatma, yeni nesil LED Armatürleri ile 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl dokuzuncu düzenlenen LED ve LED Aydınlatma Fuarına katıldı.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma, Mühendis Adaylarının Yanında

Aydınlatma sektörü içinde en fazla istihdam yaratmanın yanı sıra, son yıllarda önemli projelere de imza atan Pelsan Aydınlatma, müşterilerine sorunsuz hizmet ile verimlilik ve yeşil çevrenin yanı sıra, Ar-Ge ve eğitime destek çalışmalarını da artarak sürdürüyor

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma İstanbullight Ziyaretçilerini Aydınlattı

Aydınlatma sektöründe 30. Yılını geçtiğimiz yıl tamamlayan, konusunda ulusal ve uluslararası alanda pek çok başarıya imza atan Pelsan Aydınlatma, 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl sekizincisi düzenlenen Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresine katıldı.

Devamını Oku

Pelsan'ın Gurur Gecesi

Pelsan insan kaynakları bölümü tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Tanıma ve Takdir Sistemi kapsamında bir yıl süre içinde tamamlanmış olan başarılı projeler ve bu projelerin sahipleri ödüllendirildi.

Devamını Oku

Türk Standartları Enstitüsünden Pelsan Aydınlatma'ya Ödül

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü kapsamında TSE Marmara Bölge Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara "TSE Kalite Ödülü" verildi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma RLC Günleri'ne Gümüş Sponsor Oldu

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren IEEE Öğrenci Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen RLC Günleri, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en köklü etkinliklerinden biri olmakla birlikte, Elektrik Sektörü’nün de en çok bilinen öğrenci etkinliğidir.

Devamını Oku

RLC. Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren IEEE Öğrenci Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen RLC Günleri, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en köklü etkinliği olmakla birlikte Elektrik Sektörü’nün de en çok bilinen öğrenci etkinliğidir.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’dan "Gelecek Nesil" Buluşması

Gaziantep Bölgesinde faaliyet gösteren bayilerimizin ikinci nesil yöneticileri fabrikamızı ziyaret etti.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’nın Işığı Üniversiteleri Aydınlatıyor

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Pelsan Aydınlatma Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri ile fabrikasında bir araya geldi.

Devamını Oku

Pelsan Ekonomi Semineri 10 Yaşında

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin öncü üreticileri arasında yer alan Pelsan Aydınlatma, 10 yıldır aralıksız düzenlediği Ekonomi Toplantısı’nda 2013’e ışık tuttu.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma'nın Genç Beyinlerle Oluşturduğu Sinerji

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin öncü üreticileri arasında yer alan Pelsan Aydınlatma, elektrikport.com tarafından organize edilen “Sinerji Buluşmaları”nın 7.sinde üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

Devamını Oku

Türkiye'nin İlk ve Tek Led Yarışmasında Projeler Pelsan Aydınlatma'nın Işığında Parladı...

PELSAN AYDINLATMA'nın Ana Sponsorluğu'nda gerçekleşen 3. LED ve LED Aydınlatma Proje Yarışması Finalist Projeleri 28 Eylül Cuma günü yarıştı.

Devamını Oku

Türkiye’nin İlk ve Tek LED Yarışması Sonuçlanıyor

Pelsan Aydınlatma'nın sponsorluğunda gerçekleşen 3. LED ve LED Aydınlatma Proje Yarışması Finalist Projeleri 28 Eylül Cuma günü yarışıyor.

Devamını Oku

Neden Yüksek Tavan Armatürü?

Pelsan yeni ürettiği Yüksek Tavan Armatür Serisi ile verimli ve çevreye duyarlı aydınlatma sağlarken, aydınlatmanın göz sağlığı ve çalışma rahatlığı üzerindeki etkisine dikkat çekiyor.

Devamını Oku

Pelsan 30.yılında Tedarikçileri ile buluştu…

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin öncü üreticileri arasında yer alan Pelsan Aydınlatma, sektörde bir ilk olan Tedarikçi Toplantılarının 11.’sinde Tedarikçileri ile bir araya geldi.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma yıldızlarını seçti...

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer alan Pelsan, çalışanları arasında düzenlediği yarışma ile 2011 yılının başarılı proje ve sahiplerini ödüllendirdi…

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma’nın yeni Yol Armatürü "Paris"

Pelsan Aydınlatma’nın yeni yol ve cadde armatürü Paris şartnamenin tüm gereklerini yerine getiriyor!

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Gabon'da

Pelsan Aydınlatma, geçen ay Afrika’nın Gabon ülkesine yaptığı ihracat ile ürünlerinin kullanıldığı ülke sayısını 57’ye yükseltti.

Devamını Oku

En Yeni Anahtar Priz Serisi: KEIRA

Estetiği ve güvenliği bir araya getiren kusursuz tasarımıyla yeni Keira anahtar ve priz serisi, zengin ürün seçenekleri ve farklı renk alternatifleri ile fark yaratacak…

Devamını Oku

Ümraniye Belediye Başkanı Pelsan Aydınlatma'nın Yeni Fabrikasını Ziyaret Etti

Ümraniye Belediye Başkanı Sn. Hasan Can, Pelsan Aydınlatma'nın yeni fabrikasını ziyaret edip incelemelerde bulundu.

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Etanj Armatür Grubu %100 Yerli üretimi ile rakiplerinden çok farklı!

Pelsan Aydınlatma %100 yerli üretim ile piyasaya sunduğu Etanj Armatürleri ile tüketiciye tasarruflu ve güvenli bir aydınlatma sunarken, ürünün arkasındaki Pelsan Markasının gücü ile ömür boyu garanti veriyor...

Devamını Oku

Pelsan Aydınlatma Yapı Fuarında Recta'yı Sergiledi

Pelsan Aydınlatma, geçen ay katıldığı Yapı Fuar’ında yeni ürünü RECTA ile müşterilerini buluşturdu.

Devamını Oku