İç Mekan Aydınlatma Armatürleri
Endüstriyel Armatürler
Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
Komponentler
Lambalar
Yeni Ürünler

E-bültenlere abone olmak ve size özel hizmetlerden haber almak için kayıt yaptırın.

Bize Ulaşın
Genel Merkez

İmes Sanayi Sitesi A Blok 101 Sokak No: 38Y. Dudullu / İstanbul / Türkiye

F: (0216) 364 60 15 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Fabrika

Nato Yolu Caddesi Emek Mahallesi No: 280Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

F: (0216) 364 60 15 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Karaköy Bölge Ofisi
İstanbul Bölge Müdürlükleri

Emekyemez Mahallesi Yanıkkapı Porsuk Sokak No: 11Karaköy / İstanbul / Türkiye

F: (0212) 255 38 71 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Perpa Bölge Ofisi
İstanbul Bölge Müdürlükleri

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 9 No: 1178Okmeydanı / İstanbul / Türkiye

F: (0212) 222 30 20 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Pelsan Elektrik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Emekyemez Mahallesi Porsuk Sokak No:11Beyoğlu/İstanbul

F: 0212 255 38 71 Haritayı Görüntüle
Türkiye Bölge Müdürlükleri

Gaziantep Bölge Müdürlüğü
gaziantep@pelsan.com.tr
Ankara Bölge Müdürlüğü
ankara@pelsan.com.tr
Antalya Bölge Müdürlüğü
antalya@pelsan.com.tr
Adana Bölge Müdürlüğü
adana@pelsan.com.tr
Karadeniz Bölge Bayiliği
karadeniz@pelsan.com.tr
İzmir Bölge Müdürlüğü
izmir@pelsan.com.tr
Bursa Bölge Müdürlüğü
bursa@pelsan.com.tr

Bölgelerin üzerine gelerek bayileri görüntüleyebilirsiniz.