Indoor Luminaires
Industrial Luminaires
Outdoor Luminaires
Components
Lamps
New Products

Sign up to receive special services from us.

Contact Us
Headquarter

İmes Sanayi Sitesi A Blok 101 Sokak No: 38Yukarı Dudullu / İstanbul / Türkiye

F: (0216) 364 60 15 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Fabrika

Nato Yolu Caddesi Emek Mahallesi No: 280Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

F: (0216) 540 66 79 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Karaköy Regional Office
İstanbul Regional Offices

Emekyemez Mahallesi Yanıkkapı Porsuk Sokak No: 11 Karaköy / İstanbul / Türkiye

F: (0212) 255 38 71 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Perpa Regional Office
İstanbul Regional Offices

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 9 No: 1178Okmeydanı / İstanbul / Türkiye

F: (0212) 222 30 20 info@pelsan.com.tr Haritayı Görüntüle
Türkiye Bölge Müdürlükleri

Gaziantep Bölge Müdürlüğü
gaziantep@pelsan.com.tr
Ankara Bölge Müdürlüğü
ankara@pelsan.com.tr
Antalya Bölge Müdürlüğü
antalya@pelsan.com.tr
Adana Bölge Müdürlüğü
adana@pelsan.com.tr
Karadeniz Bölge Bayiliği
karadeniz@pelsan.com.tr
İzmir Bölge Müdürlüğü
izmir@pelsan.com.tr
Bursa Bölge Müdürlüğü
bursa@pelsan.com.tr

Bölgelerin üzerine gelerek bayileri görüntüleyebilirsiniz.